logo online sázení Volejbal

Bet365 – podrobný průvodce sázkovou kanceláří

bet365Bet365 patří mezi nejlepší a nejdůvěryhodnější sázkové kanceláře na internetu. Pro velkou část sázkařů je to absolutní jednička mezi všemi sázkovkami. Pro české sázkaře nepostradatelná sázková kancelář.

OK Bonus k prvnímu vkladu: 100% (až 1.500 Kč) OK Poplatek při výběru: První v měsíci zdarma
OK Minimální vklad (převodem): 150 Kč OK Minimální sázka: 5 Kč
OK Podpora v češtině: E-mailTelefonChat OK Způsoby vkladu a výběru: Kreditní karta, Skrill, Paysafecard, Ekonto

Měli byste vědět o Bet365

  • Bet365 je britská sázková kancelář se širokou sázkovou nabídkou a vysokými kurzy (jedny z nejlepších kurzů mezi všemi sázkovkami). Stránky jsou kompletně v češtině.
  • Mezinárodní agentura sledující sázkové kanceláře hodnotí Bet365 stupněm A (Elita – horní 1% ze všech sázkových kanceláří)..
  • Po registraci u Bet365 dostanete bonus k prvnímu vkladu ve výši 100% a to až 1500 Kč. Více v sekci Bonusy za registraci.
  • U sázkové kanceláře Bet365 sází již více než 6.000.000 lidí, buďte mezi nimi i Vy!
  • Bet365 má výborně zpracované live sázení. Denně můžete sázet živě na desítky zápasů a u mnoha z nich je navíc i živé video!

Shrnutí
Bet365 patří k nejlepším světovým sázkovým kancelářím. Je kompletně v českém jazyce a to včetně podpory. Překvapí Vás vysoké kurzy, které se s těmi, které znáte z českých kamenných sázkovek, nedají srovnávat. Samozřejmostí je sázení bez manipulačních poplatků. U Bet365 najdete skvěle propracované live sázky s živým videem. Každý, kdo to myslí se sázením alespoň trochu vážně, by s registrací u Bet365 neměl váhat. Tuto sázkovkou kancelář vřele doporučujeme.


bet365

Registrace u sázkové kanceláře Bet365 s bonusem 1500 Kč zdarma

  1. Klikněte SEM nebo na banner výše. Otevře se vám registrační stránka Bet365 v novém okně. Abyste mohli začít sázet, je třeba se nejdříve registrovat. Klikněte proto na "Registrace" v pravém horním rohu.
  2. Vyplňte (pravdivě) registrační formulář, údaje označené hvězdičkou jsou povinné. Předvyplněná pole doporučujeme neměnit (Jazyk, pásmo, zobrazení kurzů). Na konci formuláře nezapomeňte zaškrtnout, že jste starší 18ti let. Poté klikněte na "Registrace" ve spodní části formuláře.
  3. Registrace je hotova. Na e-mail Vám přijde potvrzení registrace a také informace ke 100% bonusu k Vašemu prvnímu vkladu - až 1500 Kč zdarma. Stačí vložit peníze na účet a můžete začít sázet.

Vklad a výběr peněz u Bet365

  • Přes internetovou peněženku: Bet365 nemá bankovní účet v ČR, proto bude nejsnadnější způsob vkladu přes Skrill (dříve Moneybookers). Veškeré vklady/výběry provedete po přihlášení k vašemu účtu u Bet365 kliknutím na „Vklad“ v pravé části stránek. Minimální vklad/výběr přes Skrill je 175 Kč.
  • Ke vkladu či výběru peněz do Bet365 můžete dále použít kreditní kartu, paysafecard (odkaz) či převod z eKonta. Všechny tyto možnosti vkladu/výběru peněz můžete provést po přihlášení k vašemu účtu u Bet365 kliknutím na "Vklad" v pravé části stránek.

Info
Pojem internetová peněženka či Paysafecard vám nic neříká? Nevadí. Pročtěte si sekci VKLADY A VÝBĚRY PENĚZ, kde se všem možnostem vkladu a výběru peněz věnujeme podrobněji.

Tip
Vklad peněz u Bet365: doporučujeme vložit 1500 Kč, abyste dosáhli na celou výši bonusu (100% z prvního vkladu = 1500 Kč).

Přejeme vám hodně štěstí při sázení po internetu se sázkovou kanceláří Bet365.

(c) 2007-2012 online-sazeni.com All rights reserved.