logo online sázení Hokej

Bwin - podrobný průvodce sázkovou kanceláří

bwin alis betandwinBwin (Bwin.com - dříve betandwin) je největší a nejznámější evropská internetová sázková kancelář s mnohaletou tradicí. V České republice patří k nejznámějším sázkovým kancelářím. Můžete se na ni spolehnout.

OK Bonus k prvnímu vkladu: nenabízí OK Poplatek při výběru: zdarma
OK Minimální vklad (převodem): 300 Kč OK Minimální sázka: 15 Kč
OK Podpora v češtině: E-mail OK Způsoby vkladu a výběru: Bankovní převod, platební karta, Skrill, Paysafecard

Měli byste vědět o Bwin

 • Bwin nabízí obrovské množství sázkových příležitostí, samozřejmostí jsou české fotbalové i hokejové ligy. Stránky jsou kompletně v češtině, včetně nonstop podpory.
 • Společnostmi sledujícími kvalitu sázkových kanceláří je považována za špičku v oboru.
 • U Bwin sází přes 15.000.000 lidí a jejich počet stále roste. S Bwin máte jistotu, že jsou Vaše peníze v bezpečí a můžete je kdykoliv vybrat.
 • Live sázky u Bwin.com patří k nejlepším mezi všemi sázkovými kancelářemi.. Sázení na zápas v jeho průběhu Vás bude opravdu bavit.

Shrnutí
Sázkový účet u Bwin by měl být samozřejmostí pro každého začínajícího sázkaře. Bwin je česky, má přehlednou grafiku a velmi široký výběr sportů. Zapomeňte na nízké kurzy, které znáte z českých kamenných sázkovek, u Bwin navíc sázíte bez manipulačního poplatku. Poplatek neplatíte ani při vkladu nebo výběru peněz. Máte-li rádi sázení na právě probíhající zápas či hledáte-li stabilní a prověřenou sázkovku, právě jste ji našli.


Registrace u sázkové kanceláře Bwin

 1. Klikněte na TENTO ODKAZ nebo na banner výše. Otevře se Vám stránka sázkové kanceláře Bwin v novém okně. Klikněte na "Zaregistrujte se teď".
 2. Vyplňte (pravdivě) registrační formulář, nezapomeňte zaškrtnout, že jste starší 18ti let a že chcete uvítací bonus. Na závěr opište kontrolní kód a registraci potvrďte.
 3. Registrace je tímto dokončena. Na e-mail Vám přijde zpráva, Váš účet je již aktivní. Stačí se přihlásit, vložit peníze a můžete začít u Bwin sázet.

Vklad a výběr peněz u Bwin

 • Bankovní převod: Bwin má účet u české Raiffeisenbank, vklady a výběry jsou proto rychlé a bance neplatíte za zahraniční převod. Pro vklad/výběr kliknete po přihlášení k vašemu sázkařskému účtu u Bwin vpravo nahoře na "Platby/Výplaty" a dále na "Bankovní převod". Minimální částka pro vklad je 300 Kč, pro výběr pak 900 Kč. Doba pro připsání nebo naopak vyplacení peněz pomocí bankovního účtu je zhruba 5 dní. Vklad i výběr je bez poplatku.
 • Přes internetovou peněženku: V sekci „Platby/Výplaty“ vyberete Skrill (dříve Moneybookers). Po přihlášení potvrdíte převáděnou částku. Ihned po potvrzení se peníze objeví na Vašem účtu u Bwin a můžete začít sázet. Výběr trvá standardně 2 dny. Vklad i výběr je bez poplatku.Minimum pro vklad je 300 Kč, pro výběr 900 Kč.
 • Platební kartou: V sekci „Platby/Výplaty“ vyberete Platební karta. Výhodou vkladu kartou je okamžité připsání vkládaných peněz na sázařský účet. Vkládáte-li přes Visu, je možné částku na kartu i vybrat. Poplatek za vklad je 2% ze vkládané částky, výběr je bez poplatku. Minimum pro vklad činí 300 Kč, pro výběr 900 Kč.
 • Jako další možnost vkladu můžete u Bwin využít Paysafecard či platbu mobilem.

Info
Pojem internetová peněženka či Paysafecard vám nic neříká? Nevadí. Pročtěte si sekci VKLADY A VÝBĚRY PENĚZ, kde se všem možnostem vkladu a výběru peněz věnujeme podrobněji.

Přejeme vám hodně štěstí při sázení po internetu se sázkovou kanceláří Bwin.

(c) 2007-2012 online-sazeni.com All rights reserved.