logo online sázení Volejbal

Fortuna – podrobný průvodce sázkovou kanceláří

fortunaFortuna je první českou sázkovou kanceláří, jejíž recenzi vám nabízíme. Pro české hráče sázející v kamenných pobočkách je internetové sázení u Fortuny skvělou alternativou a navíc na internetu ušetří za manipulační poplatek.

OK Bonus k prvnímu vkladu: 100% (až 3.000 Kč) OK Poplatek při výběru: zdarma
OK Minimální vklad (převodem): 100 Kč OK Minimální sázka: 10 Kč
OK Podpora v češtině: E-mailTelefon OK Způsoby vkladu a výběru: Pobočka, Bankovní převod

Měli byste vědět o Fortuně

 • Fortuna je nejstarší česká sázková kancelář s mnohaletou tradicí. Do sázení na internetu se pustila v roce 2009 a pro českého uživatele je alternativou k zahraničním sázkovým kancelářím.
 • Po registraci u Fortuny získáte 100% bonus na první vklad až do výše 3000 Kč. Podrobnosti v sekci Bonusy za registraci.
 • Fortuna od 18.2.2013 zrušila manipulační poplatek!. U všech sázek, které na internetu u Fortuny vsadíte tak neplatíte nic navíc. Na pobočce stále zůstává poplatek ve výši 10%.
 • Fortuna nabízí sázky na všechny sporty, vsadit si můžete i na právě probíhající zápasy.
 • Výhodou Fortuny je široká síť poboček, kde můžete na internetové konto vložit či vybrat peníze – zcela zdarma.

Shrnutí
Fortuna je ryze českou sázkovou kanceláří. Její výhodou je znalost českého trhu, na kterém působí od roku 1990. Jako bonus pro nové zákazníky nabízí skvělý bonus ke příležitosti konání EURA a to až 3000 Kč k prvnímu vkladu. Další výhoda spočívá v možnosti vkladu či výběru peněz u kterékoliv z více než 600 poboček po celé ČR. Od 18.2.2013 u Fortuny při internetovém sázení neplatíte žádný poplatek. To vnímáme jako výborný krok a Fortunu vřele doporučujeme k registraci. Někomu může vadit nutnost dokončení internetové registrace na kterékoliv kamenné pobočce Fortuny. Toto je však vyžadováno zákony České republiky. Samotné dokončení registrace je velmi rychlé.


Registrace u české sázkové kanceláře Fortuna s bonusem 3000 Kč zdarma

 1. Klikněte ZDE nebo na banner výše. Otevře se vám stránka Fortuny v novém okně. Můžete si prohlédnout nabídku bonusu pro nové hráče až 3000 Kč. Klikněte na "Chci bonus".
 2. Vyplňte krátký registrační formulář. Na jeho konci zaškrtněte, že jste starší 18ti let a zvolte "Registrovat".
 3. Na e-mail vám dorazí ověřovací odkaz, který je potřeba potvrdit. Následně obdržíte heslo a identifikační číslo (číslo smlouvy) v SMS.
 4. Do deseti dnů se s touto SMS dostavte na kteroukoliv pobočku Fortuny, kde dokončíte registraci a získáte bonus až 3000 Kč.

Info
České zákony vyžadují, aby se registrace dokončila na kterékoliv pobočce z důvodu ověření, že jste starší 18ti let. Obsluha pobočky zkontroluje správnost údajů zadaných při internetové registraci a zaktivuje vám účet. Na ten se pak budete přihlašovat pomocí uživatelského jména, které jste si zvolili při registraci a hesla, které vám přišlo e-mailem. Dokončení registrace na pobočce trvá do deseti minut a je zcela bezproblémové.

Vklad a výběr peněz u Fortuny

 • Na pobočce: Fortuna disponuje více než 600 pobočkami, kde můžete na internetový účet vložit nebo z něj naopak vybrat peníze. Částka pro vklad peněz není omezena. Výběr peněz probíhá tak, že ve svém internetovém účtu zvolíte "Výběr na pobočce" a dále kolik peněz si přejete vybrat a tato částka je pak pro vás rezervována na kterékoliv pobočce Fortuna, kde si ji po předložení občanského průkazu můžete vybrat.
 • Bankovním převodem: Fortuna má účet u České Spořitelny. Na tento účet můžete vkládat libovolné částky. Variabilní symbol je vaše identifikační číslo (číslo smlouvy), které získáte při registraci. Částka je na váš internetový účet u Fortuny připsána zhruba do tří pracovních dnů. Chcete-li vybrat, zvolíte ve svém internetovém Fortuna účtu "Výběr na bankovní účet" a částku, kterou si přejete vybrat. Abyste mohli vybrat bankovním převodem, je nutné mít vyplněné číslo účtu v "přehledu údajů".

Info
Vklady a výběry jsou bez poplatku. Při vyšší částce výběru na pobočce doporučujeme spojit se s pobočkou, kde chcete peníze vybírat a rezervovat si částku den předem.

Tip
Vklad peněz u Fortuna: doporučujeme vložit 3000 Kč, abyste dosáhli na celou výši bonusu (100% z prvního vkladu = 3000 Kč).

Přejeme vám hodně štěstí při sázení po internetu se sázkovou kanceláří Fortuna.

(c) 2007-2012 online-sazeni.com All rights reserved.