logo online sázení Basket

Vklad pomocí předplacené karty (Paysafecard)

Vklad pomocí předplacené karty Paysafecard představuje anonymní, velmi pohodlný a rychlý vklad peněz na váš sázkařský účet. Předplacenou kartu Paysafecard můžete zakoupit na mnoha místech, mimo jiné na všech pobočkách Tipsportu. Předplacenou kartou Paysafecard lze uskutečnit pouze vklad. Výběr je pak nutné provést jinou metodou (převod, internetová peněženka...)

OK Vklad do sázkové kanceláře: ANO KO Výběr ze sázkové kanceláře: NE
OK Poplatek: Zdarma OK Připsání peněz: Ihned
Tento způsob vkladu/výběru podporuje:
fortuna

tiket paysafecard

Co je Paysafecard a jak funguje

Paysafecard je druh předplacené karty. Jedná se o výtisk, který je podobný tiketu Sportky. Zakoupit jej můžete na jednom z prodejních míst (veškeré pobočky Tipsport, Žabka atd.). Kompletní seznam prodejních míst naleznete přímo na stránkách Paysafecard. Princip fungování předplacené karty se dá přirovnat k dobíjení kreditu v mobilu, kdy koupíte přednabitou kartu, kterou pak dobijete kredit v mobilu. Zde koupíte přednabitou kartu, kterou dobijete váš zůstatek u sázkové kanceláře. Jednoduše, rychle a hlavně anonymně.

  • Paysafecard můžete koupit v hodnotě 100, 300, 1000 nebo 2000 Kč – má tvar 16ti místného číselného kódu - jak Paysafecard vypadá vidíte na obrázku.
  • 16ti místný kód zadáte při vkladu peněz do sázkové kanceláře (vyberete způsob vkladu Předplacená karta - Paysafecard).
  • Částka z Paysafecard (100,300,1000 nebo 2000 Kč) se okamžitě objeví na vašem sázkařském účtě a můžete začít sázet.
  • Celá platba probíhá bez jakéhokoliv zadávání vašich osobních údajů, v tom je Paysafecard nepřekonatelný - naprostá anonymita.

Platnost předplacené karty (výtisku) Paysafecard je 2 roky od zakoupení.

Neplatíte žádné poplatky, pouze samotnou cenu Paysafecard (100, 300, 1000 nebo 2000 Kč).

Tip
Nevyužijete-li pro vklad do sázkové kanceláře celou sumu z Paysafecard, zbytek peněz na kartě zůstane a můžete je použít při dalším vkladu.

Tip
Na stránkách Paysafecard si můžete ověřit aktuální zůstatek Vaší Paysafecard předplacené karty.

Tip
Pro vklad větší sumy můžete zkombinovat až 10 Paysafecard a vložit tak na sázkařský účet najednou až 20000 Kč.

(c) 2007-2012 online-sazeni.com All rights reserved.