logo online sázení Hokej

Vklad a výběr peněz platební kartou

Máte-li ke svému bankovnímu účtu platební kartu a nechce se vám čekat, až proběhne bankovní převod, můžete ji ke vkladu či výběru peněz použít. Výhodou je okamžité připsání peněz na sázkařský účet, nevýhodou pak poplatky s převodem spojené.

OK Vklad: ANO OK Výběr: ANO
KO Poplatek: 2-3% OK Připsání peněz: Ihned
Tento způsob vkladu/výběru podporuje:
fortuna

Vklad peněz platební kartou

Všechny námi doporučované sázkové kanceláře podporují vklady pomocí platebních karet VISA a MASTERCARD. Karta musí být na stejné jméno, na který je účet u sázkové kanceláře.

  1. Po registraci si u jednotlivé sázkové kanceláře (většinou sekce "Vklad peněz" či "Platby") najdete vklad pomocí platební karty.
  2. Zadáte číslo karty, datum platnosti karty a třímístný kód ze zadní strany karty (CVC) a samozřejmě také částku, kterou si přejete vložit.
  3. Peníze máte na svém sázkařském účtu okamžitě, můžete začít sázet.

Výběr peněz platební kartou

  1. Rozhodnete-li se vybrat peníze ze sázkové kanceláře pomocí platební karty, v příslušné sekci (většinou "Výběr peněz" či "Výplaty") si zvolíte platební kartu a zadáte částku k výběru.
  2. Vybírat lze pouze na karty VISA, karty Mastercard výběr nepodporují.
  3. Vybírat lze pouze na kartu VISA, kterou jste předtím peníze na sázkařský účet vkládali.
  4. Vybíraná částka je na bankovním účtu, ke kterému karta patří, viditelná okamžitě.

Tip
Platbu kartou provádějte pouze na svém, řádně zabezpečeném počítači, v žádném případě ne v internetové kavárně nebo ve škole. Předejdete tím zneužití karty.

Info
Vklady a výběry pomocí platební karty jsou zatíženy poplatkem ve výši zhruba 2% - 3% z převáděné částky (u 1000 Kč je to poplatek 20 - 30 Kč).

Info
Všechny námi doporučované sázkové kanceláře jsou naprosto bezpečné a nemusíte se obávat zneužití karty.

Info
Vaše karta musí mít povolené platby na internetu. Jestliže je povolené nemá nebo si nejste jisti, obraťte se na svou banku.

(c) 2007-2012 online-sazeni.com All rights reserved.