logo online sázení Basket

Novinky ze světa sázení po internetu

Zde najdete aktuální informace a novinky týkající se sázení po internetu


V květnu 9200 Kč zdarma pro všechny

5. květen 2014
Připravte se na červnové mistrovství světa ve fotbale! Sázejte po internetu - v klidu domova. Navíc se skvělým bonusem zcela zdarma.

I v květnu nabízí téměř všechny námi doporučované sázkové kanceláře lákavé bonusy k registraci. Tak proč jich nevyužít? Přehled níže:

Bet365I v dubnu sázkovka nabízí skvělý bonus 1500 Kč k prvnímu vkladu. Vložíte libovolnou částku až do výše 1500 Kč a Bet365 vám tuto částku na účtu zdvojnásobí To a mnoho dalšího (vysoké kurzy, velké sportovní rozpětí) je jasným důvodem pro nás, abychom Bet365 zařadili k TOP sázkovkám, u kterých doporučujeme sázet.

Více informací o sázkové kanceláři Bet365 se dozvíte ZDE.
Přímou registraci u Bet365 a získání bonusu najdete TADY
.


SportingbetNejvyšší bonus nabízí prověřená sázkovka Sportingbet. Kolik? Až 3000 Kč na vaši první sázku. Jednoduše vsadíte první sázku a pokud nebude výherní, Sportingbet vám to co jste vsadili, vrátí na účet a to až do výše 3000 Kč!

Více informací o sázkové kanceláři Sportingbet se dozvíte ZDE.
Přímou registraci u Sportingbetu můžete učinit TADY
.


FortunaFortuna je první ryze českou sázkovkou, kterou jsme se rozhodli zrecenzovat a zařadit na naše stránky. Výhodou pro mnohé mohou být právě české kořeny a široká síť poboček této sázkové kanceláře. Nevýhodu spatřujeme v nutnosti dokončení internetové registrace na kamenné pobočce. Fortuna nabízí k registraci bonus 200 Kč ihned a poté 100% navýšení vašeho prvního vkladu až do výše 3000 Kč .

Více informací o sázkové kanceláři Fortuna se dozvíte ZDE.
Přímou registraci u Fortuny a získání bonusu najdete TADY
.


ExpektExpekt nabízí v dubnu první sázku zdarma až do výše 1500 Kč. Vsadíte-li první sázku a ta nebude výherní, Expekt vám (podobně jako Sportingbet, ale ten má vyšší bonus :) vrátí to co jste vsadili zpět na váš účet a to až do výše 1500 Kč.

Více informací o sázkové kanceláři Expekt se dozvíte ZDE.
Přímou registraci u Expekt a získání bonusu najdete ZDE.


BwinBwin v dubnu bohužel nenabízí žádný vstupní bonus.

Více informací o sázkové kanceláři Bwin se dozvíte ZDE.
Přímou registraci u Bwin a získání bonusu najdete TADY
.


(c) 2007-2012 online-sazeni.com All rights reserved.