logo online sázení Hokej

Vklad a výběr peněz pomocí internetové peněženky Skrill (Moneybookers)

Internetová peněženka je jedním z nejčastějších způsobů vkladu a výběru peněz na sázkařský účet. Když vkládáte pomocí internetové peněženky máte peníze na sázení k dispozici OKAMŽITĚ – nemusíte čekat dlouhé dny, než peníze přijdou z Vašeho bankovního účtu.

OK Vklad do sázkové kanceláře: ANO OK Výběr ze sázkové kanceláře: ANO
OK Poplatek: Zdarma OK Připsání peněz: Ihned
Tento způsob vkladu/výběru podporuje:
fortuna

Co je internetová peněženka

Internetová peněženka je platební metoda, která má vše podstatné již ve svém názvu. Stejně jako máte peněženku s penězi v kapse, můžete mít peněženku s penězi na internetu. Do takové peněženky vložíte peníze převodním příkazem ze svého bankovního účtu. Internetová peněženka je chráněna heslem, nikdo nepovolaný se do ní nedostane. Máte v ní k dispozici vždy celý obnos, který si tam z bankovního účtu zašlete.

Jak funguje internetová peněženka

Je to jednoduché – ze svého bankovního účtu zašlete libovolnou částku do internetové peněženky a z té pak můžete zasílat peníze do sázkových kanceláří. Díky internetové peněžence můžete provádět online platby pohodlným a bezpečným způsobem bez nutnosti poskytnutí osobních údajů, stačí pouze vaše e-mailová adresa. Samozřejmě lze peníze ze sázkových kanceláří opět vybrat na internetovou peněženku a z té na váš bankovní účet. Samotné zasílání peněz do sázkových kanceláří, případně jiným partnerům, kteří platbu internetovou peněženkou podporují probíhá následovně:

 1. U partnera, který platbu internetovou peněženkou umožňuje – například vklad peněz do sázkové kanceláře, vyberete jako způsob vkladu internetovou peněženku.
 2. Budete dotázáni na částku, kterou chcete z internetové peněženky vložit a na Váš e-mail, který máte registrován u internetové peněženky.
 3. Následně budete přesměrováni na stránky internetové peněženky, kde se přihlásíte a potvrdíte převod sumy do sázkové kanceláře.
 4. Peníze jsou převedeny a máte je OKAMŽITĚ k dispozici na vašem hráčském účtu.

Princip fungování internetové peněženky v grafické podobě

tok peněž do Skrill

Hlavní výhody internetové peněženky

 • Rychlost plateb – oproti vkladu z běžného bankovního účtu máte z internetové peněženky peníze na svém sázkařském účtu OKAMŽITĚ.
 • Založení a vedení peněženky zdarma.
 • Veškeré vklady bez poplatku.
 • Tisíce partnerů, kteří platby internetovou peněženkou umožňují.

Nejznámější internetovou peněženkou je Skrill (bývalý Moneybookers). Veškeré informace včetně návodu k registraci najdete níže

Skrill, dříve Moneybookers je největší internetová peněženka a jako jediná má účet u české i slovenské banky. Jedná se o anglickou společnost. Mezi 14 000 000 jejích zákazníků patří i Češi, je totiž kompletně v českém jazyce, což je bezesporu velká výhoda. Mezi sázkaři je velmi oblíbena, platit s ní můžete ve všech námi doporučovaných sázkových kancelářích. Účet si můžete založit v korunách, ale chcete-li, klidně i v eurech nebo dolarech.


Banner 468x60

Registrace je zcela zdarma a díky ní získáte svůj účet u Skrill, na který můžete převést peníze ze svého bankovního účtu a ze Skrill účtu následně libovolně (online) převádět peníze do všech námi doporučovaných sázkových kanceláří.

 1. Klikněte na banner výše. Otevře se Vám stránka internetové peněženky Skrill (Moneybookers) v novém okně. Zde vyplňte registrační formulář.
 2. Zažádejte o „Osobní účet“. Měnu si zvolte jakou budete potřebovat - doporučujeme CZK - Českou Korunu. Dále Vyberte „Český jazyk" a vyplňte ostatní údaje.
 3. V druhé části formuláře pak vyplňte e-mail, vaše datum narození a zvolte si heslo.
 4. Na konci zkontrolujte e-mail, budete tam mít ověřovací odkaz, který je potřeba odkliknout.
 5. Gratulujeme, registrace je hotova. Nyní je potřeba vložit na Skrill (Moneybookers) peníze. To provedete jednou z níže uvedených metod.

Vklad peněz na Skrill (Moneybookers)

Po registraci klikněte na „Vložit peníze“. Otevřou se Vám dvě možnosti vkladu, z nichž si zde popíšeme jen jednu – bankovní převod. Můžete použít i vklad platební kartou, ale tu samou možnost máte i přímo u sázkových kanceláří, proto nemá cenu ji zde popisovat.

 • Bankovním účtem – doba vkladu peněz do internetové peněženky Skrill je 2-5 dnů od zadání převodu. Skrill (Moneybookers) má účet u Unicredit Bank - 4227514004/2700, účet je v Kč a jeho číslo naleznete i přímo v sekci „Vložit peníze“. Při převodu je nutné jako variabilní symbol uvést vaše referenční číslo – naleznete jej ve stejné sekci, jako číslo účtu. Jedná se o vaše identifikační číslo, které vidíte i přímo po přihlášení do Skrill a to jako „Zákaznické ID“. Pozor: peníze můžete zasílat pouze z účtu, který je na vaše jméno (resp. na jméno, pod kterým jste se registrovali u Skrill). Peníze z účtu, který na toto jméno nebude veden, nebudou ze strany Skrill přijaty.

Výběr peněz ze Skrill (Moneybookers)

 • Na bankovní účet – Po přihlášení do internetové peněženky klikněte na „Výběr“ a dále na „Bankovní účet“. Vybírat peníze lze pouze na ten účet, ze kterého jste předtím peníze do Skrill poslali.

Poplatky spojené se Skrill (Moneybookers)

Skrill má velmi transparentní cenovou politiku, zde Vám přinášíme všechny poplatky, které jsou s internetovou peněženkou Skrill spojeny.

 • Vklad peněz z vašeho bankovního účtu na Skrill účet je ZDARMA.
 • Veškeré příchozí transakce na Váš Skrill účet (výběr pěnez ze sázkových kanceláří) jsou ZDARMA.
 • Převod peněz na jiný Skrill účet (chcete-li, můžete poslat peníze třeba kamarádovi, který má také Skrill účet) = 1% z převáděné částky, maximálně 12 Kč.
 • Výběr jakkoliv velké částky ze Skrill účtu na bankovní účet = 45 Kč.
 • Vklad peněz na Skrill účet pomocí kreditní karty = 1,9%.
 • Převod platby do jiné měny (převádíte-li peníze ze Skrill účtu v Kč na Váš sázkařský účet, který je veden například v EURech) = 1,99%.

Z těchto poplatků je pro Vás nejdůležitější poplatek za vklad peněz z účtu na Skril = ZDARMA, veškeré příchozí transakce (peníze, které vyberete na Skrill ze sázkových kanceláří) = ZDARMA a výběr peněz ze Skrill účtu zpět na bankovní účet = 45 Kč.

Info
Převod peněz z vašeho bankovního účtu na Skrill účet trvá 2-3 dny.

Info
Převod peněz ze Skrill účtu na účet sázkové kanceláře je OKAMŽITÝ.

Info
Převod peněz ze sázkové kanceláře na Skril trvá zhruba jeden den.

Info
Při zasílání peněz z vašeho bankovního účtu na Skrill nezapomeňte uvést jako variabilní symbol své Zákaznické ID u Skrill.

Info
Vklad peněz na Skrill hotově na přepážce banky není možný, Skrill musí být vždy propojen s vaším bankovním účtem.

(c) 2007-2012 online-sazeni.com All rights reserved.