logo online sázení Basket

Sportingbet - podrobný průvodce sázkovou kanceláří

sportingbetSportingbet je sázková kancelář s dobrou a přehlednou grafikou a mnoha promo akcemi. Mezi českými sázkaři jde o známou a oblíbenou sázkovkou kancelář, zejména díky širokému kurzovému pokrytí českých hokejových a fotbalových lig.

OK Bonus k prvnímu vkladu: 100% (až 3.000 Kč) OK Poplatek při výběru: zdarma
OK Minimální vklad (převodem): 100 Kč KO Minimální sázka: 25 Kč
OK Podpora v češtině: E-mailTelefon OK Způsoby vkladu a výběru: Bankovní převod, platební karta, Skrill, Paysafecard

Měli byste vědět o Sportingbet

 • Stránky sázkové kanceláře Sportingbet jsou kompletně v češtině , česky se domluvíte i při řešení jakýchkoli problémů (telefonická i e-mailová zákaznická podpora zdarma).
 • Sportingbet nabízí 3000 Kč na první sázku zdarma. Prohrajete-li vaši první sázku, Sportingbet vám vrátí peníze až do výše 3000 Kč. Více v sekci Bonusy za registraci.
 • Vklady a výběry peněz jsou šity na míru českým hráčům. Sportingbet má účty u českých a slovenských bank – nemusíte platit žádné poplatky za převod .
 • Sportingbet nabízí svým zákazníkům bohatý bonusový program – čím více sázíte, tím více odměn získáte.
 • Sportingbet má jedny z nejvyšších kurzů na českou hokejovou extraligu a první fotbalovou ligu. Sázíte-li rádi na český hokej či fotbal, u této sázkové kanceláře si přijdete na své.

Shrnutí
Sázková kancelář v češtině s vysokými kurzy. Můžete si být jisti, že si zde na váš oblíbený sport budete moci vsadit - velmi široký záběr sportů. Megabonus ve formě sázky zdarma až 3000 Kč nemá v současné době na trhu internetových sázkových kanceláří obdoby. Máte možnost sázet Live sázky. Na jeden účet (jednu registraci) můžete sázet na sport, v online kasínu nebo hrát poker. S registrací u Sportingbet získáte jistotu dobře vybrané sázkové kanceláře.


Sportingbet

Registrace u sázkové kanceláře Sportingbet s bonusem k prvnímu vkladu 3000 Kč

 1. Klikněte na TENTO odkaz nebo na banner výše. Otevřou se vám stránky sázkové kanceláře Sportingbet v novém okně. Klikněte na „Otevřít nový účet“ v levé horní části stránek.
 2. Vyplňte pravdivě registrační formulář. Na konci formuláře si zvolte, zda-li chcete dostávat na e-mail informace o promo akcích a zaškrtněte, že souhlasíte s „Pravidly a podmínkami“. Registraci zakončíte kliknutím na „Dokončit“.
 3. Registrace je hotova – můžete si vybrat z nabídky vkladu peněz na sázkařský účet. Vyberte jednu z možností, vložte peníze a můžete začít sázet.

Vklad a výběr peněz u sázkové kanceláře Sportingbet

 • Bankovní převod: Mezi českými sázkaři stále nejrozšířenější způsob vkladu/výběru peněz. Máte možnost vkladu jak na český (Raiffeisen bank , Česká spořitelna) tak i na slovenský účet (Tatra banka). Vklad/výběr provedete po přihlášení k sázkařskému účtu poklikáním na Vložit peníze / Vybrat výhru. Dále vyberete „Bankovní převod“. Čas zpracování vkladu či výběru je 3-5 dnů a je zcela bez poplatku. Minimální vklad či výběr činí 100 Kč
 • Internetová peněženka: Postupujete stejně jako v předešlém bodě, jako způsob vkladu/výběru však zvolíte Skrill (Moneybookers). Minimální částka vkladu či výběru je 100 Kč. Po vkladu máte peníze na sázkařském účtu IHNED a to zcela bez poplatku. Výběr trvá zhruba 2 dny.
 • Dále můžete vložit peníze pomocí Paysafecard či kreditní karty VISA/Mastercard. Minimální částka pro vklad kartou je 100 Kč. Vklad do 5000 Kč je zpoplatněn 2%, vyšší vklad je bez poplatku.

Info
Pojem internetová peněženka či Paysafecard vám nic neříká? Nevadí. Pročtěte si sekci VKLADY A VÝBĚRY PENĚZ, kde se všem možnostem vkladu a výběru peněz věnujeme podrobněji.

Tip
Při první sázce doporučujeme vsadit 3000 Kč, abyste dosáhli na celou výši bonusu. Bude-li vaše první sázka výherní, připíšete si výhru. Prohrajete-li, bude vám částka, kterou jste vsadili, vrácena a to až do výše 3000 Kč. Při první sázce tedy nemůžete prohrát.

Přejeme Vám mnoho štěstí při sázení po internetu se sázkovou kanceláří Sportingbet.

(c) 2007-2012 online-sazeni.com All rights reserved.